This website requires JavaScript.

Aktivace

Tvé doklady zkontrolujeme co nejdříve to půjde.
2) Selfie s průkazem totožnosti
Zde klikni pro nahrání fotografie

Vyplněním aktivačního formuláře dáváš souhlas s pořízením kopie Tvého občanského průkazu a řidičského průkazu. Takto pořízené kopie a údaje v nich obsažené budou následně zpracovávány po dobu nezbytně nutnou k ověření Tvé registrace. Veškeré informace o zpracování osobních údajů a Tvých právech, která Ti v této souvislosti náleží, jsou uvedeny v Zásady ochrany osobních údajů.

Pokud nechceš souhlas s pořízením kopie průkazů udělit, a přesto se budeš chtít zaregistrovat ke službě Uniqway, navštiv prosím některé z našich registračních míst, jejichž seznam je uveden zde.

Pokud ještě nemáš hotovou registraci, Tvé doklady uchováme po dobu 14 dní, abys ji mohl v klidu dokončit. Když ji nedokončíš, Tvé doklady budou smazány.

Výše uvedené ve studentské řeči: O fotografie svých osobních dokladů se neboj, dokumenty smažeme okamžitě po jejich kontrole a aktivaci Tvého účtu!

Odeslat

Kontakty

Infolinka 24/7: +420 222 266 244

Adresy registračních míst

Registruj se online!

ŠKODA AUTO DigiLab s.r.o.

Naším cílem je vyvinout zcela nové řešení mobility pro naše zákazníky. Vytváříme a rozvíjíme nápady, testujeme je a přetváříme v zákaznicky orientované produkty a služby velice rychle, abychom umožnili novou éru mobility již dnes – takovou, ve které je mobilita snadná, bezpečná, efektivnější a pohodlná.

Adresa:

Želetavská 1525/1
140 00 Praha 4, Michle
Česká Republika
Službu provozuje ŠKODA AUTO DigiLab s.r.o.,
Želetavská 1525/1, Michle, 140 00 Praha 4,
IČO: 05976359, DIČ: CZ05976359