This website requires JavaScript.
  1. ČVUT
  2. ČZU
  3. VŠE
  4. Mentoři

ČVUT se zabývá mnoha tématy v oblasti techniky, ze kterých stále větší počet vede ke spolupráci mezi jednotlivými disciplínami. Jedním z nejvýznamnějších je doprava. Dochází k realizaci různých výzkumných a vývojových projektů, jelikož témata moderní mobility jsou v rámci univerzity řešena již více než deset let.

Projekt Uniqway tak ideálně zapadá do schématu jejich aktivit. Nabízí studentům praktické uplatnění znalostí získaných během studia, neboť veškerý hardware a software vyvíjejí právě sami studenti.

Systém vyvinutý na ČVUT umožňuje sbírat a analyzovat velké množství dat, neboť jedním z cílů u služby Uniqway je porozumění technickému pozadí řízení vozidel, zvláště u začínajících řidičů, ke kterým studenti univerzit bezpochyby patří.

Hardware

Ján Tomlain
Profík přes elektroniku
Na projektu Uniqway intenzivně pracuji od jeho samého počátku. V úvodních fázích jsem se věnoval technickým vizím systému a jeho možným směrováním. V poslední době intenzivně pracujeme v rámci HW skupiny technického týmu na modulech systému pro vozidla. Jsem hlavním návrhářem elektroniky a programového vybavení zařízení pro Uniqway.
Ondrej Tereň
Vizionář vozidel
Na projektu Uniqway pracujeme od roku 2016. Mojí úlohou je kooperovat v rámci hardwarového týmu na vývoji, výrobě a montáži elektronických modulů pro vozidla umožňujících jim začlenění do systému Uniqway. Ve volném čase se věnuji cyklistice a motorovému létání.

Software

Marko Šidlovský
Koordinátor projektu
V projektu Uniqway jsem vyrůstal v technickém týmu, kde dodnes navrhuji a implementuji webovou správcovskou aplikaci. Aktuálně jsem na pozici studentského CEO, většinu času trávím koordinací spolupráce mezi všemi týmy. Uniqway mi dalo hodně, hlavně profesní zkušenosti, odborné znalosti a partu kamarádů.
Filip Ravas
Správce backendu
V prvních fázích projektu jsem zodpovídal za infrastrukturu a vývoj mobilní aplikace. Tu jsem přenechal novým členům a kromě infrastruktury se soustředím na backend naší služby.
Jakub Jun
Vývojář webového frontendu
K Uniqway jsem se připojil na začátku roku 2019, jsem tedy naprostý nováček. Na starosti mám programování tváře webu Uniqway.cz. Mezi mé koníčky patří fitness a rekreační volejbal s přáteli.
Rostislav Osvald
Vývojář Android aplikace
Součástí Uniqway jsem se stal na konci léta 2018. Jsem zapojen do vývoje Android aplikace, což mi nejen přináší osobní i profesní růst, ale také mě velmi baví. Uniqway je pro mě zajímavý projekt s ještě zajímavějšími lidmi.
Štěpán Severa
Vývojář backendu
K Uniqway jsem se připojil v létě 2018 a od té doby se podílím na vývoji Android aplikace. V současné době se převážně věnuji vývoji backendu a také tvorbě klientské webové aplikace. Ve volném čase se věnuji cyklistice a lukostřelbě.
Nikita Bondarev
Vývojář Backendu
V Uniqway se zabývám softwarovou, zejména backendovou, částí. Připojil jsem se k projektu ne tak dávno, hned po prvním ročníku vysoké školy, a doufám, že můj přínos pro něj bude stejně velký, jako je přínos projektu pro mě.

Design

David Ondroušek
Designér
Do projektu Uniqway jsem se zapojil rok po spuštění služby. A za tu dobu jsem poznal partu super lidí, naučil se hodně nových věcí a zjistil, jak to v praxi vlastně chodí. Jsem součástí týmu designérů, kde pracuji převážně na vzhledu mobilní aplikace a webových stránek. Také se podílím na grafice pro marketing.

Alumni

Marek Horáček
Designér
LinkedIn: Marek Horáček
Filip Hámek
Designér
LinkedIn: Filip Hámek
Richard Vachula
Správce backendu
LinkedIn: Richard Vachula
Václav Švec
Vývojář backendu
LinkedIn: Václav Švec
Michal Černý
Vývojář iOS aplikace
LinkedIn: Michal Černý

Chtěl bych vědět více:

Kontakty

Infolinka 24/7: +420 222 266 244

Adresy registračních míst

Registruj se online!

ŠKODA AUTO DigiLab s.r.o.

Naším cílem je vyvinout zcela nové řešení mobility pro naše zákazníky. Vytváříme a rozvíjíme nápady, testujeme je a přetváříme v zákaznicky orientované produkty a služby velice rychle, abychom umožnili novou éru mobility již dnes – takovou, ve které je mobilita snadná, bezpečná, efektivnější a pohodlná.

Adresa:

Jankovcova 1603/47a
170 00 Praha 7
Czech Republic
Službu provozuje ŠKODA AUTO DigiLab s.r.o.,
Jankovcova 1603/47a, Holešovice, 170 00 Praha 7,
IČO: 05976359, DIČ: CZ05976359