This website requires JavaScript.
  1. ČVUT
  2. ČZU
  3. VŠE
  4. Mentoři

ČVUT se zabývá mnoha tématy v oblasti techniky, ze kterých stále větší počet vede ke spolupráci mezi jednotlivými disciplínami. Jedním z nejvýznamnějších je doprava. Dochází k realizaci různých výzkumných a vývojových projektů, jelikož témata moderní mobility jsou v rámci univerzity řešena již více než deset let.

Projekt Uniqway tak ideálně zapadá do schématu jejich aktivit. Nabízí studentům praktické uplatnění znalostí získaných během studia, neboť veškerý hardware a software vyvíjejí právě sami studenti.

Systém vyvinutý na ČVUT umožňuje sbírat a analyzovat velké množství dat, neboť jedním z cílů u služby Uniqway je porozumění technickému pozadí řízení vozidel, zvláště u začínajících řidičů, ke kterým studenti univerzit bezpochyby patří.

Hardware

Ján Tomlain
Profík přes elektroniku
Na projektu Uniqway intenzivně pracuji od jeho samého počátku. V úvodních fázích jsem se věnoval technickým vizím systému a jeho možným směrováním. V poslední době intenzivně pracujeme v rámci HW skupiny technického týmu na modulech systému pro vozidla. Jsem hlavním návrhářem elektroniky a programového vybavení zařízení pro Uniqway.
Ondrej Tereň
Vizionář vozidel
Na projektu Uniqway pracujeme od roku 2016. Mojí úlohou je kooperovat v rámci hardwarového týmu na vývoji, výrobě a montáži elektronických modulů pro vozidla umožňujících jim začlenění do systému Uniqway. Ve volném čase se věnuji cyklistice a motorovému létání.

Software

Štěpán Severa
Vedoucí technického týmu
K Uniqway jsem se připojil v létě 2018 a od té doby jsem prošel řadou různých pozic - přes Android, web a backend jsem se dostal až na pozici vedoucího technického týmu Uniqway. Nyní se převážně věnuji koordinaci technického týmu a komunikaci s ostatními týmy. Volný čas trávím cyklistikou a lukostřelbou.
Marko Šidlovský
Koordinátor projektu
V projektu Uniqway jsem vyrůstal v technickém týmu, kde dodnes navrhuji a implementuji webovou správcovskou aplikaci. Aktuálně jsem na pozici studentského CEO, většinu času trávím koordinací spolupráce mezi všemi týmy. Uniqway mi dalo hodně, hlavně profesní zkušenosti, odborné znalosti a partu kamarádů.
Filip Ravas
Správce backendu
V prvních fázích projektu jsem zodpovídal za infrastrukturu a vývoj mobilní aplikace. Tu jsem přenechal novým členům a kromě infrastruktury se soustředím na backend naší služby.
Nikita Bondarev
Vývojář Backendu
V Uniqway se zabývám softwarovou, zejména backendovou, částí. Připojil jsem se k projektu ne tak dávno, hned po prvním ročníku vysoké školy, a doufám, že můj přínos pro něj bude stejně velký, jako je přínos projektu pro mě.
Aleš Hanžlík
iOS vývojář
K týmu jsem se připojil společně s nástupem na vysokou školu. Uniqway je super možnost, jak při studiu ve skvělém kolektivu vytvářet reálnou službu. Jsem zodpovědný za vývoj iOS aplikace. Těším se, kam společně celý projekt posuneme.

Design

David Ondroušek
Designér
Do projektu Uniqway jsem se zapojil rok po spuštění služby. A za tu dobu jsem poznal partu super lidí, naučil se hodně nových věcí a zjistil, jak to v praxi vlastně chodí. Jsem součástí týmu designérů, kde pracuji převážně na vzhledu mobilní aplikace a webových stránek. Také se podílím na grafice pro marketing.

Alumni

Marek Horáček
Designér
LinkedIn: Marek Horáček
Filip Hámek
Designér
LinkedIn: Filip Hámek
Richard Vachula
Správce backendu
LinkedIn: Richard Vachula
Václav Švec
Vývojář backendu
LinkedIn: Václav Švec
Michal Černý
Vývojář iOS aplikace
LinkedIn: Michal Černý
Jakub Jun
Vývojář webového frontendu
LinkedIn: Jakub Jun
Rostislav Osvald
Vývojář Android aplikace

Chtěl bych vědět více:

Kontakty

Infolinka 24/7: +420 222 266 244

Adresy registračních míst

Registruj se online!

ŠKODA AUTO DigiLab s.r.o.

Naším cílem je vyvinout zcela nové řešení mobility pro naše zákazníky. Vytváříme a rozvíjíme nápady, testujeme je a přetváříme v zákaznicky orientované produkty a služby velice rychle, abychom umožnili novou éru mobility již dnes – takovou, ve které je mobilita snadná, bezpečná, efektivnější a pohodlná.

Adresa:

Jankovcova 1603/47a
170 00 Praha 7
Czech Republic
Službu provozuje ŠKODA AUTO DigiLab s.r.o.,
Jankovcova 1603/47a, Holešovice, 170 00 Praha 7,
IČO: 05976359, DIČ: CZ05976359