This website requires JavaScript.
  1. ČVUT
  2. ČZU
  3. VŠE
  4. Mentoři

ČVUT se zabývá mnoha tématy v oblasti techniky, ze kterých stále větší počet vede ke spolupráci mezi jednotlivými disciplínami. Jedním z nejvýznamnějších je doprava. Dochází k realizaci různých výzkumných a vývojových projektů, jelikož témata moderní mobility jsou v rámci univerzity řešena již více než deset let.

Projekt Uniqway tak ideálně zapadá do schématu jejich aktivit. Nabízí studentům praktické uplatnění znalostí získaných během studia, neboť veškerý hardware a software vyvíjejí právě sami studenti.

Systém vyvinutý na ČVUT umožňuje sbírat a analyzovat velké množství dat, neboť jedním z cílů u služby Uniqway je porozumění technickému pozadí řízení vozidel, zvláště u začínajících řidičů, ke kterým studenti univerzit bezpochyby patří.

Hardware

Ján Tomlain
Profík přes elektroniku
Na projektu Uniqway intenzivně pracuji od jeho samého počátku. V úvodních fázích jsem se věnoval technickým vizím systému a jeho možným směrováním. V poslední době intenzivně pracujeme v rámci HW skupiny technického týmu na modulech systému pro vozidla. Jsem hlavním návrhářem elektroniky a programového vybavení zařízení pro Uniqway.
Ondrej Tereň
Vizionář vozidel
Na projektu Uniqway pracujeme od roku 2016. Mojí úlohou je kooperovat v rámci hardwarového týmu na vývoji, výrobě a montáži elektronických modulů pro vozidla umožňujících jim začlenění do systému Uniqway. Ve volném čase se věnuji cyklistice a motorovému létání.

Software

Lukáš Norek
Vedoucí technického týmu
Do týmu Uniqway jsem se přidal po zpracování bakalářské práce a převzal jsem vývoj Android aplikace. Následně mi byla nabídnuta pozice vedoucího technického týmu, což jsem vzal jako příležitost k vyzkoušení něčeho nového. Jako technický vedoucí se věnuji hlavně koordinaci týmu a komunikaci s ostatními týmy.
Marko Šidlovský
Data specialist
Na projektu Uniqway jsem začínal jako vývojář webové správcovské aplikaci, následně jsem dva a půl roku působil na pozici studentského CEO, kde jsem koordinoval spolupráci napříč všemi týmy a dnes zodpovídám za zpracování a vyhodnocání dat v projektu. Uniqway mi dalo hodně, hlavně profesní zkušenosti, odborné znalosti a partu kamarádů.
Filip Ravas
Správce backendu
V prvních fázích projektu jsem zodpovídal za infrastrukturu a vývoj mobilní aplikace. Tu jsem přenechal novým členům a kromě infrastruktury se soustředím na backend naší služby.
Jiří Gutwirth
Vývojář webu
K Uniqway týmu jsem se připojil na podzim 2020, nejprve v rámci bakalářské práce a poté i pracovně. Na Uniqway mě baví skvělý tým lidí ochotných jet naplno a posunout službu o úroveň výše. Mám na starost vývoj a správu webových aplikací.
Aleš Hanžlík
iOS vývojář
K týmu jsem se připojil společně s nástupem na vysokou školu. Uniqway je super možnost, jak při studiu ve skvělém kolektivu vytvářet reálnou službu. Jsem zodpovědný za vývoj iOS aplikace. Těším se, kam společně celý projekt posuneme.
Arlan Nurkhozhin
Vývojář infrastruktury
K technickému týmu jsem se připojil během prvního ročníku na vysoké a od té doby pracuji na infrastruktuře, na které běží náš backend a mnoho jiných věcí. Díky Uniqway poznávám každý den v práci něco nového.
Martin Skala
Android vývojář
Do projektu jsem se připojil krátce po příchodu na vysokou školu jako vývojář mobilní aplikace pro Android. I když jsem teprve na začátku, mohu s jistotou říct, že již nyní jsem získal spoustu zkušeností a věřím, že ještě víc na mě v budoucnu čeká.
Štěpán Půta
Android vývojář
Do Uniqway jsem se připojil nedlouho po nástupu na ČVUT. V technickém týmu se podílím na rozvoji Android aplikace. Je to skvělá možnost, jak získat spoustu zkušeností a potkat super lidi.
Viet Anh Do
Vývojář backendu
K týmu Uniqway, kde se věnuji backendové části aplikace, jsem se připojil ne tak dávno. Pevně věřím, že společnými silami dokážeme krok po kroku překonat mnoho reálných překážek a projekt posunout ještě dál.
Petr Korpas
Procesní analytik
K uniqway jsem se přidal na konci roku 2021, a to na úplně novou pozici - softwarovou analýzu. Toto místo je pro mě super možnost k poznání nejen, jak jednotlivé týmy spolupracují, ale i mnoho nových lidí při naší společné komunikaci. Věřím, že se během mého působení v týmu projekt posune o velký kus dál.

Design

David Ondroušek
Designér
Do projektu Uniqway jsem se zapojil rok po spuštění služby. A za tu dobu jsem poznal partu super lidí, naučil se hodně nových věcí a zjistil, jak to v praxi vlastně chodí. Jsem součástí týmu designérů, kde pracuji převážně na vzhledu mobilní aplikace a webových stránek. Také se podílím na grafice pro marketing.

Alumni

Marek Horáček
Designér
LinkedIn: Marek Horáček
Filip Hámek
Designér
LinkedIn: Filip Hámek
Richard Vachula
Správce backendu
LinkedIn: Richard Vachula
Václav Švec
Vývojář backendu
LinkedIn: Václav Švec
Michal Černý
Vývojář iOS aplikace
LinkedIn: Michal Černý
Jakub Jun
Vývojář webového frontendu
LinkedIn: Jakub Jun
Rostislav Osvald
Vývojář Android aplikace
Štěpán Severa
Vedoucí technického týmu, vývojář backendu
Nikita Bondarev
Vývojář backendu
LinkedIn: Nikita Bondarev

Chtěl bych vědět více:

Kontakty

Infolinka 24/7: +420 222 266 244

Adresy registračních míst

Registruj se online!

ŠKODA AUTO DigiLab s.r.o.

Naším cílem je vyvinout zcela nové řešení mobility pro naše zákazníky. Vytváříme a rozvíjíme nápady, testujeme je a přetváříme v zákaznicky orientované produkty a služby velice rychle, abychom umožnili novou éru mobility již dnes – takovou, ve které je mobilita snadná, bezpečná, efektivnější a pohodlná.

Adresa:

Jankovcova 1603/47a
170 00 Praha 7
Czech Republic
Službu provozuje ŠKODA AUTO DigiLab s.r.o.,
Jankovcova 1603/47a, Holešovice, 170 00 Praha 7,
IČO: 05976359, DIČ: CZ05976359